Yea I believe your math is correct...with the bottles we have couple options I say...we can do the 1 goose 1 moet x2 like you said or we can do that deal with the 2 goose for 450..which would bring up each cost to around 155...it is more of who is a bigger fan of what.
July 25-28
Collapse
X
Latest Topics
Collapse
There are no results that meet this criteria.
Comment